Navštivte s námi méně známé země Oceánie – maličké a k postupnému zániku zatopením zřejmě odsouzené Tuvalu a mnohaostrůvkové Kiribati. Jako základna nám bude sloužit souostroví Fidži, kam se dostaneme s Korea Air z Prahy s pouze jediným přestupem! Máme připraven i bohatý program pro volné dny na Fidži. Zájezd je možné spojit se zájezdem na Tongu a Samou a uskutečnit tak svoji vysněnou velkou cestu Oceánií. 

Toto je zájezd, který rádi uskutečníme na přání skupiny minimálně 6 lidí v termínu, který si sami zvolí. Námi uvedený termín pouze nabízí roční období vhodné pro jeho realizaci. Cena zájezdu odpovídá ceně naposledy realizované akce a může se tedy změnit. V případě zájmu skupiny alespoň 4 lidí vypíšeme řádný termín a nabídneme ho i dalším zájemcům.

Pokud jste sami či menší skupinka než 4 osoby, dejte nám vědět, že máte o zájezd zájem. Rádi Vás budeme kontaktovat okamžitě, jakmile bude předpoklad jeho uskutečnění. V každém případě opět platí, že je dobré své cesty plánovat s velkým časovým předstihem.

 

 

  • Počet dní
  • 19 dní
  • Cena zájezdu
  • 69 500 Kč
  • Cena letenky
  • 69 000 Kč
  • Celková cena
  • 138 500 Kč

 

Předběžný program zájezdu Neznámé státy Oceánie - Tuvalu a Kiribati

Vhodný termín: červenec, srpen, září

1. - 3. den: Odlet z Prahy, mezipřistání v Soulu, přílet na Fidži. Největší ostrov Viti Levu. Zahájení poznávání ostrova. Souostroví Fidži ale není hlavním cílem tohoto zájezdu, je to pro nás hlavně vhodný tranzitní uzel k návštěvě Tuvalu, Kiribati, Samoy i Tongy. Nicméně každou volnou chvíli mezi přelety budeme chtít využít k poznávání jeho krás.

4. - 6. den: Tuvalu

Atol Funafuti a jeho okouzlující laguna. Největší ostrov Fongafale. Místní parlament hned u letiště. Výlet pronajatou lodí na nádherný ostrůvek Funafala. Chráněná přírodní rezervace na Funafuti – skvělé místo pro šnorchlování a procházky.

7. – 9. den: Fidži – prozkoumáme východní část ostrova Viti Levu a pokud to čas umožní, zavítáme i na menší ostrov Ovalau s možností výtečného šnorchlování.

10. – 17. den: Kiribati

Hlavní atol Tarawa – jižní i severní část. Ostrůvek Betio – dějiště těžkých bojů mezi spojenci a Japonci – válečné památníky a pozůstatky těžkých zbraní. Pokusíme se navštívit i alespoň jeden z vnějších ostrovů, pravděpodobně Abaiang.

18. – 19. den: Odlet a po mezipřistání (pravděpodobně v Soulu) návrat do Evropy.

 

 

Cena zájezdu zahrnuje

Veškerou společnou dopravu na ostrovech (místní i pronajatou), ubytování v místních
hotýlcích. Dále je v ceně český průvodce, veškerá organizace akce, pojištění CK proti úpadku.

Důležitá poznámka: zájezd je určen pro 5–7 klientů, uskuteční se ale i v počtu od 2 do 4 klientů. Celková cena (zájezd + letenky) bude pak počítána takto:

při 4 klientech – 74500 Kč/os. + letenky

při 3 klientech – 89500 Kč/os. + letenky

při 2 klientech – 129500 Kč/os. + letenky

 

 

Cena zájezdu nezahrnuje

Stravu, vstupné do památek a národních parků, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.  Případné odletové taxy placené přímo na letišti.

Letenky

Cena mezinárodních letenek a přeletů je zahrnuta v celkové ceně do maximálního limitu 69 000 Kč. Více informací zde. Orientační ceny jednotlivých letenek (dle letenek koupených v prosinci 2015): Praha  – Fiji – Praha 33 000 Kč, Fidži – Tuvalu – Fidži 18 000 Kč, Fidži – Kiribati – Fidži 18 000 Kč.

Náročnost

Pohodový i aktivně poznávací zájezd vhodný pro každého.

Pojištění stornopoplatků

Není v ceně zájezdu. Zájemcům zajistíme v ceně 2,5 % ceny zájezdu, podrobnosti zde.