Využijte našich českých partnerů provozující CK v Kambodži a nechte si sestavit program dle vašich individuálních požadavků. Je možná i kombinace cestování s Thajskem, nebo jinou zemí.

Zájezd do Kambodže o pro individuální cestovatele

Pokud se domluvíte anglicky a jste samostatní, nabízíme níže uvedený program bez českého průvodce, který také můžeme upravit dle vašich individuálních požadavků.

Angkor Wat, trek džunglí, domorodý život ve vesnicích, koupání se slony u vodopádů, projížďka Phnom Penh na tradičních cyclos, bílý písek pláží a azurové moře pro závěrečný relax.

  • Počet dní
  • 15 dní
  • Cena zájezdu
  • 23 000 Kč
  • Cena letenky
  • 18 000 Kč
  • Celková cena
  • 41 000 Kč

Návrh program zájezdu v Kambodži

1. - 2. den: Let Praha - Kambodža (Siem Reap).

3. den: Výlet lodí po jezeře k plovoucí vesnici Kampong Kleang, kde jsou všechny domy na "chůdách". Siem Reap (přezdívano Temple Town) - relax u hotelového bazénu, procházka městem.

4. den: Návštěva Angkor Wat (UNESCO) - je považován za nejrozlehlejší náboženský komplex na světě (1 km²) - prohlídka. Chrám Bayon, Ta Prohm (nejpůsobivější chrám v původním stavu s obrovskými stromy a kořenovými systémy "stékajícími" po zdech).

5. den: Volitelné aktivity: kurz vaření, čtyřkolky, zip line, výlet k dalším chrámům, do svaté hory Kulen, jízda na horských kolech, skútrech,...

6. den: Přejezd do malebného městečka Kratie na břehu Mekongu. Procházka atmosférou městečka, trhy. Jedinečně krásné západy slunce nad Mekongem na "promenádě", nejlépe s místním vychlazeným pivem

7. den: Výlet na loďce za ohroženými sladkovodními delfíny, návštěva Sambok Mountain s buddhistickým chrámem a krásným výhledem. Přejezd do Sen Monorom.

8. den: Téměř celodenní návštěva Elephant Valley, Project "domova důchodců" pro slony, příležitost vykoupat se s těmito úžasnými zvířaty.

9. den: Trek džunglí s nádhernými výhledy na okolní kopce. Vodopády např. Len Oung i s koupáním, jeskyně. Setkání s místními obyvateli, žijícími tradičním životem. Po treku ve vesnici Punong - kulinářství, ochutnáme místního vína a specialitu BBQ v bambusu, fotbal s dětmi...

10. den: Přejezd do Phnom Penh přes město Kampong Cham a zastávkou v malém neturistickém chrámu Wat Nokor.

11. den: Projížďka hlavním městem Phnom Penh - dopoledne na tradičních cyclos kolem hlavních turistických bodů velkoměsta: Wat Phnom, Národní knihovna, vlakové nádraží, památník Independence Monument, královský palác, Národní muzeum. Odpoledne - Muzeum genocidy z dob rudých Khmérů, nazývané S21, Killing fields.

12. den: Přejezd z Phnom Penh do přímořského města Kep a volno na relax. Doporučujeme kokteil při západu slunce v Sailing Club,  místní specialita kepský krab.

13. den:  Z přístavu Kep lodí na ostrov Kaoh Tonsay (podle tvaru nazván Králičí ostrov). Absolutní odpočinek na pláži s možností masáže, jídla. Návrat lodí do Kepu.

14. den:  Volno a cesta z  Kepu do Phnom Penh, odlet do Prahy, návrat do ČR

15. den: Návrat do ČR

Cena zájezdu zahrnuje

Ubytování v hotelech se snídaní, místní doprava s anglicky mluvícím řidičem v klimatizovaném autě, doprava lodí, pojištění úpadku CK. Uvedená cena 23 000 Kč/osoba platí pro skupinu 4 osob. Cena při 2 osobách je 34 000 Kč/osoba.

Cena zájezdu nezahrnuje

Vstupné do Angkor Wat a jiných památek (50 USD), kambodžské vízum – 30 USD, strava, volitelné aktivity 5 den, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků