Bahamy a Florida.... I zde se pokusíme, abyste poznali tyto země či oblasti jinak, než je zvykem. Na Bahamách nebudeme ubytovaní v jednom rezortu, ale navštívíme tolik odlišných ostrovů, kolik nám plavební řády místních společností umožní. A Florida, to nebude jen Walt Disney a jeho svět, to bude týden poznávání využitý do poslední minuty.

Poznávací zájezd do Karibiku

Toto je zájezd, který rádi uskutečníme na přání skupiny minimálně 6 lidí v termínu, který si sami zvolí. Námi uvedený termín pouze nabízí roční období vhodné pro jeho realizaci. Cena zájezdu odpovídá ceně naposledy realizované akce a může se tedy změnit. V případě zájmu skupiny alespoň 4 lidívypíšeme řádný termín a nabídneme ho i dalším zájemcům.

Pokud jste sami či menší skupinka než 4 osoby, dejte nám vědět, že máte o zájezd zájem. Rádi Vás budeme kontaktovat okamžitě, jakmile bude předpoklad jeho uskutečnění. V každém případě opět platí, že je dobré své cesty plánovat s velkým časovým předstihem.

 

  • Počet dní
  • 16 dní
  • Cena zájezdu
  • 47 500 Kč
  • Cena letenky
  • 17 000 Kč
  • Celková cena
  • 64 500 Kč

Předběžný program zájezdu Bahamy a Florida

Vhodný termín: leden, únor

1. - 3. den: Odlet z Evropy či přelet z předcházejícího zájezdu, přílet do Nassau na ostrově New Providence. Historická část Nassau - Government House se sochou Kryštofa Kolumba, Dunmore House, Jaccaranda, náměstí Parliament Square se sochou královny Viktorie. Tržiště, zahrady, pláže všude kolem.

4. - 5. den: Výlet na ostrov Eleuthera, proslulé pláže s pískem neskutečně růžové barvy, blízký ostrůvek Harbore, skvělé šnorchlování.

6. - 7. den: Ostrov Abaco - malebné domečky s bílými ploty a samozřejmě všudypřítomné pláže. Ostrov navštívíme v případě optimálních plavebních řádů, v opačném případě rozšíříme pobyt na New Providence a Eleutheře.

8. den: Přelet na Floridu, počátek týdenního poznávání nejjižnějšího amerického státu.

9. - 14. den: Miami se svojí architekturou ve stylu Art Deco se stane východiskem našeho pobytu na Floridě, ale pokusíme se stihnout mnohem více. Navštívíme Národní park Everglades a známou aligátoří farmu.Projedeme se po mnoha mostech spojujících dlouhou řadu ostrůvků Keys až do posledního z nich Key West. Navštívíme města St. Peterburg se sbírkou obrazů Salvadora Dalího a Orlando s jeho disneyovskými atrakcemi. A jistě stihneme i návštěvu Kennedyho vesmírného střediska.

15. - 16. den: Odlet a návrat do Evropy.

 

Cena zájezdu zahrnuje

Veškerou společnou hromadnou dopravu, ubytování v apartmánech či turistických hotelech, českého průvodce, kompletní organizaci a zajištění akce, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje

Vstupné a stravu, registraci ESTA potřebnou pro vstup na území USA, případné fakultativní výlety, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Letenky

Cena letenky je zahrnuta v celkové ceně do maximálního limitu 17 000 Kč. Více informací zde.

Víza

Pro vstup na území USA je nezbytná registrace ESTA nebo americké vízum.

Náročnost

Nenáročný poznávací zájezd doplněný pěšími výlety v délce několika hodin.  

Pojištění stornopoplatků

Není v ceně zájezdu. Zájemcům zajistíme v ceně 2,5 % ceny zájezdu, podrobnosti zde.