Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za výborně připravený a zorganizovaný zájezd do Peru. Hlavě pochválit naši průvodkyni Lenku Hrabalovou, díky níž jsme zažili nezapomenutelnou dovolenou, plnou krásných zážitků. Všem ostatním můžeme jen doporučit.

Láďa a Terezka

 

Dobrý den,
posílám hodnocení k vámi organizovanému zájezdu ve dnech 7.5. – 22.5.2017 - Peru poznávací - to nejlepší ze země Inků. Úžasné zážitky, perfektní průvodkyně Lenka Hrabalová, prima parta, prostě splněný sen.
Moc děkuji, je to nezapomenutelná dovolená.

Ilona Jaklovská


Dobrý den,
dostávám se k tomu trochu se zpožděním, ale chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou dovolenou. Skvěle zorganizovaný zájezd, profesionální průvodkyně, Peru je opravdu nádherná země, těžko bychom hledali nějakou chybu! Doufám, že se mi v budoucnu podaří se s vaší CK ještě někam vydat.

Markéta Vlachová

 

Dobrý den, vrátila jsem se před týdnem z Peru velice nadšená. Vámi pořádaný zájezd byl perfektně připravený, bez jediného hluchého místa a díky mimořádně zdatné, příjemné a vzdělané průvodkyni Lence Hrabalové i perfektně zrealizovaný. Moc děkuji a ať se vám v podnikání daří.

Věra Balašová

 

Dobrý den,

byl jsem donucen napsat tento email, protože takovou dovolenou musím opravdu pochválit. Za super organizaci od počátku až po návrat si zasloužíte plný počet hvězdiček při jakémkoli hodnocení. Byl to neskutečný zážitek a ta nejlepší dovolená, na které jsem dosud byl (bylo jich celkem hodně). Péče naší průvodkyně Lenky byla skvělá a nedá se jejímu přístupu vůbec nic vytknout. Byl jsem zkrátka nadšený a hlavně spokojený.

Velké DĚKUJI

Jaroslav Dressler

 

Dobrý den, moc děkuji za uspořádání našeho zájezdu do Peru - bylo to super,moc se mi taky líbila Lenka Hrabalová-je to moc zajímavá osůbka! Teď bohužel už v pracovní realitě denně vzpomínám, Peru mne hodně oslovilo. Pokud budeme mít čas a pracovní možnosti, určitě bychom s Vámi zase rády někam vyjely!!! Ještě jednou za vše díky a moc zdravím!

Ivana Halačková

 

Dovolte mi, abych vyjádřila své velké poděkování za zážitky a zkušenosti, které mi přinesla poznávací cesta do Peru realizována prostřednictvím CK Rajbas v minulých 2 týdnech. V teto souvislosti musím zejména vyzdvihnout práci a přístup Vaši delegátky , slečny Lenky Hrabalove, která nás nejen celou cestu zásobovala informacemi, fakty a zajímavostmi o místech, která jsme navštívili, ale zájmena - a toho si já vážím mnohem více - dokázala svoji osobnosti sjednotit celou skupinu účastníků a prokázala velkou profesionalitu v "krizových" chvílích - např. dokázala zajistí chodící berle pro jednu z účastníc poté, kdy si zlomila kotník a v nemocnici ji berle odmítli vydat. Lenka byla vždy ochotna pomoci a poradit, nabídnout připadne alternativní řešení atd. Každopádně cesta s Vaši CK byla moc přínosná a věřím, ze snad ne poslední. Některé nápady na zlepšení či snad transparentnějsi komunikaci co do programu, jsem předala Lence osobně, tak věřím, ze je bude tlumočit. S přáním mnoha spokojených klientu a mnoha dalších úžasných a zejména bezpečných poznávacích cest napříč světem Vám přeje,

Dana Dudová

 

Dobrý podvečer, tak konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám poděkovala za uskutečněný zájezd. Téměř každý den si vzpomenu na nějakou událost, kterou jsme prožili v Peru . Přeji Vám ať se daří alespoň tak jako doposud :), s pozdravem

Soňa Hořinková