Dobrý den,
v lednu jsem zúčastnil zájezdu do Venezuely. Chtěl bych ještě dodatečně poděkovat cestovce a hlavně průvodci Jindrovi Nebojsovi za skvěle odvedenou práci.
Program byl sestaven velice zkušeně - byly vybrány nejkrásnější místa Venezuely v optimální délce a bez zbytečných prostojů. I spolupráce s místními průvodci byla výborná, vše fungovalo, jak bylo naplánováno a to se takové zemi jako je Venezuela trochu blíží k zázraku. Pokud byly v programu provedeny operativně menší změny, tak vždycky směřovaly ku prospěchy věci.
S touto zkušeností v budoucnu určitě rád znovu využiji vašich služeb. Ještě jednou díky za zážitky nabitý měsíc dovolené.

Ivo Košťál

 

Před 11 dny jsme se vrátili ze zájezdu Venezuela - všechny pecky v jedné cestě a konečně se dostávám k napsání krátkého "referátu". Tedy zájezd byl nabitý, vyčerpávající a výborný. Ani jsme nečekali, že se v zemi, která má problémů až nad hlavu, podaří naplnit celý program.
Vedoucímu Jindřichu Nebojsovi patří pochvala a poděkování jak za průběžnou péči o nás tak i za dobrou volbu místních partnerů. Ti fungovali, vše potřebné bylo zařízeno a i přes naši občasnou nejistotu se nakonec objevili ve správnou chvíli na správném místě.
Tak tedy díky a třeba i nashledanou!

Jaromír Houdek

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se na začátku letošního roku zájezdu do Venezuely, který vedl Jindra Nebojsa.
V takové zemi jako je Venezuela, kde pořádně nic nefunguje, vše na sebe navazovalo...
Viděli jsme opravdu všechny "pecky" Venezuely.
Děkuji Jindrovi  za krásnou dovolenou, určitě budu všem doporučovat.

Pavlína Mrkvová

 

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za úžasnou dovolenou ve Venezuele. Tato cesta nám přinesla mnoho rozmanitých zážitků z hor v okolí Meridy, setkání s krásnou krajinou plnou vodopádů v Grand Sabaně, neodolatelné setkání s indiánskými dětmi a přírodou v okolí Orinoka. A zlatá tečka na závěr našeho putování Roraima. Poděkování našemu průvodci Jindrovi, který vše krásně připravil. Pro mě i mého manžela splněný sen. Úžasný byl i výlet do Amazonského pralesa. Děkujeme.

Monika a Pavel Mužátkovi