Ahoj Jindro, chcel by som poďakovať za parádny zájazd, ktorý sme zažili.Tentoraz si mal dobrý nos na miestnu agentúru. Dúfam že takýto ňufák budeš mať aj na budúce zájazdy. Dobre vieš, že chodím veľa-a to čo ponúkajú ostatný už dávno mám. A ty si ostal sám na Česko-slovenskom trhu, ktorý ponúka cesty ktoré MZV nedoporučuje.... Verím, že sa zase stretneme na nejakej ceste.

V.J.

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou organizaci a průběh právě absolvovaného poznávacího zájezdu - Pobřeží Slonoviny. Obrovská pochvala průvodci Jindrovi. Zájezd byl plný pohody, zážitků a informací.

Jana Suchá


Sice jsme už asi skoro tři týdny zpět ze zájezdu pořádného vaší cestovní kanceláří, Pobřeží Slonoviny, ale k psaní jsem se dostala až nyní. Jak člověk vleze zpět do pracovního procesu, tak je k nezastavení. Moc se mi to líbilo a přesně takhle jsem si to představovala. Bylo to krásných čtrnáct dnů strávených v Africe a jsem moc ráda, že jsem se nakonec rozhodla jet s vaší cestovní kanceláří. Po organizační stránce to nemělo chybu a tato, jak já říkám „rekreace“ patřila k těm mým nejlepším.  Ještě jednou děkuji a přeji Vám hezký vánoční čas a budu se těšit snad na příště.

Doleželová Jaroslava