Velice děkujeme za zajištění dovolené. Byli jsme velice spokojeni a přesněji řečeno překvapeni, jak je tato země zajímavá, jak velice milí lidé zde jsou a celkově Írán a jeho poznání předčilo naše očekávání. Velký podíl na tomto měla i skutečnost, že průvodce, paní Mona, pochází z této země a bylo tedy možné v jejím podání slyšet řadu zajímavých věcí z reality, jak co zde funguje, jak co kdy probíhalo, jaké jsou názory a pohledy lidí na věci a musím pochválit i její velký přehled o historii Íránu. Velká pochvala a dík.

Ve věci připomínky a co vylepšit. Na toto je trochu těžké odpovědět. Za nás bychom brali klidně ještě do daného programu včlenit např. noc v poušti, poznání i menších vesnic a život obyčejných lidí mimo města, bylo by úžasné mít možnost strávit např. podvečer v místní rodině s ochutnávkou jejich kuchyně a popovídáním, protože Íránci jsou neuvěřitelně srdeční a mají velký zájem povídat si s cizinci a poznávat je .  Je to však trochu složitější pro průvodce, protože záleží na tom, jací lidé se sejdou v dané skupině a kdo má jakou představu o dané dovolené. Dovolená se nám moc líbila, průvodkyni musíme pochválit a uvnitř srdíčka zůstala krásná vzpomínka na Monu, krásy Íránu a srdečné lidi v Íránu. A přání pro ně, aby se situace v této zemi snad časem vyřešila k jejich spokojenosti. Máme na co vzpomínat a rozhodně by bylo fajn se do této země ještě někdy podívat.

Moc děkujeme a třeba příště zase s vámi někam do světa.

Hana Mikelová

 

Dobrý den, chci poděkovat za nádherné zážitky v Iránu, ze kterého jsem se vrátila minulý týden. Byla jsem fascinována nejen památkami, ale také skvělou logistikou zájezdu. Průvodkyně nemohla být lepší.Opravdu díky za vše.

Olga Hrubá