Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za cyklovýpravu do Vietnamu, tedy zájezd Severní Vietnam - přírodní a etnické skvosty. Vietnam je úžasná země a proto jsem tam jela už potřetí. Dechberoucí bizardně
tvarované vápencové hory, to ani na fotkách nejde zachytit, nekonečné terasy rýžových políček, silnice klikatící se snad až do nebe.  Do toho příjemní lidé, kteří se na nás smáli a byli velmi pohostinní. Perfektní jídlo, studené pivo kdekoli k dispozici, dobrá parta a velitel naprostý šílenec, fenomenální Tomáš Rusek. Tentokrát musel skloubit cykloprogram pro opravdu zcela rozdílné úrovně jezdců a musím říci, že se mu to skvěle podařilo a každý si užil to své. Hltání stovek kilometrů i užívání občerstvovacích zastávek u milých Vietnamců.
Nakonec jsme si užívali cvrkotu rušného života v úzkých uličkách rušné Hanoje a odpočinek na liduprázdných plážích ostrova Quan Lan.
Moc děkuji za skvělou dovolenou.
Blanka Š.

 

Takže Vážené Rajbasky,Rajbasové a Rajbasčátka...
Je to týden od návratu z Vaší akce Severní Vietnam - přírodní a etnické skvosty. Několik pocitů a postřehů z druhé strany cestovatelského barového pultu odkud nám cyklozávislým naléváte lahodné, dobrodružné a  exotické drinky plné slunce, barev, vůní a konečně i krásné dřiny. Po Ladakhu a Sikkomu byla tohle třetí podařená akce Vašeho teamu. Za přiměřenou cenu jsem dostal o mnoho více, než jsem čekal. Hlavně díky charizmatickému Tomášovi Ruskovi, který dokázal ušít individuálně každému, výkonnostně a zájmově zaměřenému členovi ,“kabát“ přesně na míru. To není vůbec jednoduché a Tomáš dělá svoje řemeslo velmi dobře.
Díky tomu jsem nikdy s Rajbasem necítil pocit, že jsem  součastí nějakeho komerčního projektu. A tohle je pocit, který je u Rajbasu pro mně velmi důležitý. Mám pocit, že se Rajbas prostřednictvím Tomáše Ruska raduje, směje a potí s námi, kteří si užíváme jeho služby a zkušenosti. Necítite rozdíl mezi členem zájezdu a jeho kapitánem. Všichni si to prostě užívají. A dělá to s láskou, humorem a shovívavostí.
Takže milý Tomáši, milý Rajbasi.........................vřelé DÍKY.........bylo to nádherné a bohužel....nebylo toho dost.....z čehož vyplývá radostný závěr......uvidíme se na další akci!!!!
S pozdravem
                 Honza Chrz