Zdravím Honzo,
Moc děkujeme za letošní vynikající zájezd do Patagonie a Ohňové Země. Patagonie je jasná, je to TOP, ale i Ohňová Země byla úžasná,

Díky za výlet na tučňáky na Magdalena Island, který jste nám zajišťovali dodatečně,  byl naprosto super, Po cestě tam jsme viděli spoustu mořských zvířat z jižní polokoule, které se jen tak nevidí, a pro nás pro potápěče (pro mně a pro manžela), co se zajímáme o život pod hladinou, to byl nepopsatelný zážitek. Proto v Ohňové Zemi jsme si všichni dopřáli ještě jednou výlet na lodi, kousek od Antarktidy, a zase nepopsatelný zážitek, tam nás dovezli na ostrov s bývalým majákem ze známé povídky Julese Verna, no prostě paráda.

Díky moc a hodně zdaru Rajbasovi

Světlana J.

 

Moc děkuji, rozhodně to bylo SUPER!! Nejlepší poslední část - trek v Ohňové zemi - šli jsme neznačeným terénem a moc si to všichni užili.

Petr Hemerka

 

Dobrý den, děkujeme za krásný zájezd do Patagonie. Vše klaplo, pěkné počasí. Díky průvodci Václavovi.

Vladimír Borovička

 

Dobrý den,
zájezd do Patagonie se vydařil skvěle a zcela splnil naše očekávání,dokonce nám přálo i počasí. Průvodkyně Sára byla výborná, dokázala všechny naše požadavky zajistit bez problémů. Bohatě jsme si užili čisté přírody, výborných steaků a červeného vína. Všichni zúčastnění byli podobného založení a tak vládla po celou dobu pohoda. S Rajbasem jsme byli dvakrát v Laponsku na běžkách a také v Maroku, všechny akce proběhly podle našich představ. Průvodci byli vždy velmi dobře připraveni a program nás nikdy nezklamal. Určitě přemýšlíme o dalších akcích s Rajbasem.

S pozdravem Katka a Pepa Davidovi