Dobrý večer, 

měla jsem v plánu Vám napsat, ale nějak ne a ne se k tomu dostat a vzpomenout si ve správný čas.

Zájezd se  nám moc líbil. Pro nás byl jak šitý na míru. Vzhledem k tomu, že jsme zvyklí chodit 10ti denní přechody na těžko, dle popisu zájezdu Vánoce a Silvestr na trecích v podhůří Nepálu jsem se trochu báli, aby na nás přechody nebyly moc krátké, tak jsme si s sebou vzali i věci na běhání. Ale ty jsme rozhodně nepotřebovali. Pohodovým tempem jsme přechodem trávili téměř celé dny a věřím, že pro netrénovaného člověka to rozhodně jako procházka údolím nebylo :)

Líbilo se nám, že první trek byl v oblasti, kde jsme nepotkali žádného turistu a mohli jsme tak naplno bez rušení poznávat život místních. V druhé části sice bylo celkem dost turistů a místní již byli turistům přizpůsobeni, ale zase to kompenzovaly výhledy na masiv Annapuren. Takže za nás rozhodně spokojenost. Zájezd jsme si užili a pokud se ještě někdy naskytne příležitost, rádi se do Nepálu ještě podíváme.

A ještě jedna pochvala patří našemu průvodci Vangelovi, který se nám plně věnoval a zodpovídal všechny naše dotazy, i když o jejich pravdivosti jsme dost často pochybovali, jako třeba, že ten kopec končí za další zatáčkou :). Každopádně byl nejen průvodcem, ale i dobrý společníkem, stejně jako nosič Nurbu. 

Jako všechny zájezdy, kterých jsme se zatím účastnili, doporučujeme i tento ve svém okolí. 

S pozdravem,

Jana a Martin Cindrovi

Dobrý den, zájezd byl super, všechno fungovalo, viděli jsme toho za poměrně krátkou dobu hodně. Díky za organizaci letů odlišných od ostatních účastníků.

 Jakub Sigmund

Dobry den,

v prvom rade sa Vam chcem podakovat za skvelo zorganizovany zajazd, ktory vysiel na sto percent. Bol som milo prekvapeny, ze na Afriku vsetko slo uplne hladko. Sprievodca Jonas mal vsetko pod palcom a vodici Sisai s Jobom prispeli k bezpecnym presunom. K velkej pohode myslim prispelo aj to, ze sme boli mala skupina a ako cestovatelia sme si velmi rozumeli. Mirek, Lada, Bara a Viki su skvely ludia. 

S pozdravom 

Peter Gima