Ahoj Jindro, chcel by som poďakovať za parádny zájazd, ktorý sme zažili.Tentoraz si mal dobrý nos na miestnu agentúru. Dúfam že takýto ňufák budeš mať aj na budúce zájazdy. Dobre vieš, že chodím veľa-a to čo ponúkajú ostatný už dávno mám. A ty si ostal sám na Česko-slovenskom trhu, ktorý ponúka cesty ktoré MZV nedoporučuje.... Verím, že sa zase stretneme na nejakej ceste.

V.J.

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou organizaci a průběh právě absolvovaného poznávacího zájezdu - Pobřeží Slonoviny. Obrovská pochvala průvodci Jindrovi. Zájezd byl plný pohody, zážitků a informací.

Jana Suchá


Sice jsme už asi skoro tři týdny zpět ze zájezdu pořádného vaší cestovní kanceláří, Pobřeží Slonoviny, ale k psaní jsem se dostala až nyní. Jak člověk vleze zpět do pracovního procesu, tak je k nezastavení. Moc se mi to líbilo a přesně takhle jsem si to představovala. Bylo to krásných čtrnáct dnů strávených v Africe a jsem moc ráda, že jsem se nakonec rozhodla jet s vaší cestovní kanceláří. Po organizační stránce to nemělo chybu a tato, jak já říkám „rekreace“ patřila k těm mým nejlepším.  Ještě jednou děkuji a přeji Vám hezký vánoční čas a budu se těšit snad na příště.

Doleželová Jaroslava

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za výborně připravený a zorganizovaný zájezd do Peru. Hlavě pochválit naši průvodkyni Lenku Hrabalovou, díky níž jsme zažili nezapomenutelnou dovolenou, plnou krásných zážitků. Všem ostatním můžeme jen doporučit.

Láďa a Terezka

 

Dobrý den,
posílám hodnocení k vámi organizovanému zájezdu ve dnech 7.5. – 22.5.2017 - Peru poznávací - to nejlepší ze země Inků. Úžasné zážitky, perfektní průvodkyně Lenka Hrabalová, prima parta, prostě splněný sen.
Moc děkuji, je to nezapomenutelná dovolená.

Ilona Jaklovská


Dobrý den,
dostávám se k tomu trochu se zpožděním, ale chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou dovolenou. Skvěle zorganizovaný zájezd, profesionální průvodkyně, Peru je opravdu nádherná země, těžko bychom hledali nějakou chybu! Doufám, že se mi v budoucnu podaří se s vaší CK ještě někam vydat.

Markéta Vlachová

 

Dobrý den, vrátila jsem se před týdnem z Peru velice nadšená. Vámi pořádaný zájezd byl perfektně připravený, bez jediného hluchého místa a díky mimořádně zdatné, příjemné a vzdělané průvodkyni Lence Hrabalové i perfektně zrealizovaný. Moc děkuji a ať se vám v podnikání daří.

Věra Balašová

 

Dobrý den,  byl jsem donucen napsat tento email, protože takovou dovolenou musím opravdu pochválit. Za super organizaci od počátku až po návrat si zasloužíte plný počet hvězdiček při jakémkoli hodnocení. Byl to neskutečný zážitek a ta nejlepší dovolená, na které jsem dosud byl (bylo jich celkem hodně). Péče naší průvodkyně Lenky byla skvělá a nedá se jejímu přístupu vůbec nic vytknout. Byl jsem zkrátka nadšený a hlavně spokojený.

Velké DĚKUJI. Jaroslav Dressler

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat za velmi hezký zájezd do Indonézie, který vedl Jindřich Nebojsa. Trasa byla dobře zvolena a plná zážitků. Na kulturní památky bylo dostatek času, na přírodu a přírodní zajímavosti rovněž. Vedení bylo zcela profesionální. Těšíme se proto na další zájezdy s Jindrou Nebojsou, na které jsme už přihlášení. Dík.
 
Jana Wolfová a Ing. Leon Šimanovský, Zlín