Zdravím Honzo,

chtěl jsem Vám i Vašim kolegům poděkovat za skvělou organizaci našeho zájezdu do Maroka.Procházím fotky, stříhám film a to vše úžasné prožívám znovu :-). Je to moc krásná, pestrá a rozmanitá země s přátelskými lidmi a to jsme poznali jen její část, ale za to se všechmi druhy počasí od úmorného verda, přes silný vítr až po zasněžený přejezd Altasem :-)

Ještě jednou díky moc a těším se na další dobrodružství.

Petr Červenka.

Dobrý den a ahoj všichni z Rajbasu.

Jako druhou jsme zvolili cestu Jihoafrická republika, Svazijsko, Lesotho. Tato cesta opět ukázala bezvadnou připravenost celého programu ze strany Jindry Nebojsy. Během celé dovolené nevyvstal žádný závažný problém. I zde jakékoli menší situace, které bylo nutno vyřešit, byly vyřešeny a všem, kteří chtějí mít možnost vidět divoká zvířata v přírodě, tak Kruger NP vřele doporučuji. Úžasné. Další cesty za poznáním Svazijska, Lesotha, zdejší přírodu, doplněno poznáním života i historie těchto zemí, a jako třešnička na dortu – fantastické Dračí hory. Kdo miluje hory, treky, nádhernou přírodu, tak určitě neváhejte a jeďte. Příští rok to jedou znovu, pokud vím, s prima sympaťákem a pohodářem Honzou, který jel také s námi, jako druhý průvodce. Jindrovi velký dík. Hlavně za sebe osobně a také za možnost zjistit, co zvládnu. Velká výzva pro mne dál. Moc děkuji a přeji Jindrovi, aby mu zdraví sloužilo a mohl si splnit svá další přání.

CK Rajbas, hodně spokojených klientů přeje

Hanka

Dobrý den, a ahoj všichni z Rajbasu .
Pomalu se blíží konec roku a ráda bych ještě napsala i Vám. V tomto roce jsme se rozhodli s manželem vyzkoušet vyjet do světa s Vámi – CK Rajbas. Na jaře mě velmi zaujala cesta s Jindrou Nebojsou na Faerské ostrovy. Sice jsem byla trochu v rozpacích při představě nepříznivého počasí, kterým jsou tyto ostrovy proslulé, ale krásná příroda, lákala. Musím říct, že to byla úžasná aktivní dovolená. První den se nám představily ostrovy svým klasickým studeným , mlhavým počasím, ale od druhého dne jsme měli, jak se říká – azúro – celý týden. Neuvěřitelné. Toto počasí tím více podtrhlo bezvadně vymyšlenou, připravenou a po celou dobu skvěle zajišťovanou cestu, ubytování, výšlapy. Treky, které byly jak snadné, tak i náročné, dávaly možnost vidět úžasnou přírodu, fantastické útesy, no prostě a jednoduše, bomba, nemělo to chybu. Všem vřele doporučuji a přeji takové počasí, jaké na těchto ostrovech zažila celá naše skupina. Všechny touto cestou zdravím a Jindrovi dík za nádhernou dovolenou.

Hanka