CK Rajbas – Outdoor Travel je zapsána v obchodním rejstříku firem.

CK Rajbas – Outdoor Travel je v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře u Evropské cestovní pojišťovny. Pojistka, koncese.

Slevy:

  1. 500 Kč pro studenty denního studia
  2. 500 Kč pro osobu, která se již zúčastnila zájezdu CK Rajbas
  3. 20 % z ceny zájezdu pro kvalifikovaného účastníka, který zastane funkci lékaře výpravy, maximálně 2000 Kč.
  4. slevy pro toho, kdo zajistí 5 osob – 10 %, 6 – 9 osob – 15 %, 10 – 19 osob – 25 %, 20 – 24 osob 50 %, 25 a více osob 100 % ceny zájezdu. V případě neúčasti této osoby na zájezdu mu CK příslušnou částku vyplatí hotově nebo na účet. Neplatí pro zájezdy, které se neuskuteční.
  5. naši klienti mají slevy při nákupu outdoorového vybavení v SAMBARSPORTU. 10% na zboží v prodejně NAMCHE.
  6. uplatněte zaměstnanecké benefity – Benefity, Benefit PlusSodexo (Dárkový Pass, Flexi Pass, Holiday Pass, Cafeteria/ePASS). Maximální výše poukazek je 10 000 Kč.

Jednotlivé slevy se nesčítají a platí ze základní ceny zájezdu (neplatí pro nákup outoorového vybavení). Slevu nárokujte již v přihlášce.

Jak se přihlásit na zájezd:

U každého zájezdu je tlačítko PŘIHLÁSIT SE NA ZÁJEZD. Klikněte na něj, vyplňte přihlášku a odešlete kliknutím na odkaz PŘIHLÁSIT SE.
Přihlášku vám během dvou pracovních dnů potvrdíme e-mailem. Poté Vám zašleme smlouvu o zájezdu (závaznou přihlášku), kterou podepíšete a jednu kopii pošlete zpět e-mailem nebo poštou. Smlouva o zájezdu nabývá platnosti úhradou zálohy, nebo plné ceny zájezdu. Součástí smlouvy jsou všeobecné podmínky.

Upřesňující pokyny budou zákazníkovi zaslány nejpozději 3 týdny před odjezdem, zpravidla mnohem dříve.

Dokumenty ke stažení: