CK Rajbas – Outdoor Travel je zapsána v obchodním rejstříku firem.

CK Rajbas – Outdoor Travel je v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře u Evropské cestovní pojišťovny. Pojistka CK Rajbas - úpadek, koncese.

Slevy:

  1. 500 Kč pro studenty denního studia
  2. 500 Kč pro osobu, která se již zúčastnila zájezdu CK Rajbas
  3. 20 % z ceny zájezdu pro kvalifikovaného účastníka, který zastane funkci lékaře výpravy, maximálně 2000 Kč.
  4. slevy pro toho, kdo zajistí 5 osob – 10 %, 6 – 9 osob – 15 %, 10 – 19 osob – 25 %, 20 – 24 osob 50 %, 25 a více osob 100 % ceny zájezdu. V případě neúčasti této osoby na zájezdu mu CK příslušnou částku vyplatí hotově nebo na účet. Neplatí pro zájezdy, které se neuskuteční.
  5. naši klienti mají slevy při nákupu outdoorového vybavení v SAMBARSPORTU. 10% na zboží v prodejně NAMCHE.
  6. uplatněte zaměstnanecké benefity – Benefity, Benefit PlusSodexo (Dárkový Pass, Flexi Pass, Holiday Pass, Cafeteria/ePASS). Maximální výše poukazek je 10 000 Kč.

Jednotlivé slevy se nesčítají a platí ze základní ceny zájezdu (neplatí pro nákup outoorového vybavení). Slevu nárokujte již v přihlášce.

Jak se přihlásit na zájezd:

U každého zájezdu je tlačítko PŘIHLÁSIT SE NA ZÁJEZD. Klikněte na něj, vyplňte přihlášku a odešlete kliknutím na odkaz PŘIHLÁSIT SE.
Přihlášku vám během dvou pracovních dnů potvrdíme e-mailem. Poté Vám zašleme návh smlouvy o zájezdu kde budou uvedeny požadavky na zálohu 50% z ceny zájezdu + předpokládaná cena letenky.

Jakmile bude dostatečný počet přihlášených klientů (zpravidla 5 osob), pošleme ke schválení návrh letenky.
Doplatek se platí měsíc před odletem.
Pokud se z důvodu lockdownu pro turisty v dané destinaci zájezd nebude moct uskutečnit, zašleme vám nazpět veškeré zaplacené peníze za zájezd.
Pokud v té době bude již zakoupena letenka - její refundace bude záležet na podmínkách letecké společnosti, o kterých budete předem informováni.

Podrobnosti k zájezdu budou zákazníkovi zaslány nejpozději 3 týdny před odjezdem, zpravidla mnohem dříve.

Dokumenty ke stažení: