CK Rajbas – Outdoor Travel je zapsána v obchodním rejstříku firem www.justice.cz
CK Rajbas – Outdoor Travel je v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře u Evropské cestovní pojišťovny, koncese, pojistka.

 

Honza Odehnal – Ode (1970)

Má na svědomí tuto specifickou cestovku, kterou založil v roce 1998. Rajbasácké akce sám na vlastní kůži průzkumně absolvoval a následně mnohokrát průvodcoval. Protože ho cestování a práce s lidmi baví, můžete se s ním setkat na výpravách – především na motocyklech, lyžích a ve vysokých horách.
1998 – 2012: CK Rajbas funguje jako subjekt – fyzická osoba – Jan Odehnal. od 2012: V nové formě jako CK-Rajbas – Outdoor Travel s.r.o. IČ: 29354994.

Honza tel. 773 688 308.

Podívejte se na dokument Srdcaři  ve kterém Honza popisuje své zážitky z cestování na motorce Royal Enfield.Vstiek3 2


Jindřich Nebojsa (1964)

Zkušený cestovatel a chodec po horách, organizátor a průvodce mnoha rajbasovských výprav. Nejenom navštívil, ale vždy skutečně procestoval a důkladně poznal více než 150 zemí všech kontinentů. Je cestovatelským univerzálem  – stejně rád provází po vysokých horách, starých památkách, pouští i pralesem. Jeho zásluhou se v posledních letech rozšířila nabídka CK Rajbas o spoustu nových destinací, hlavně v Africe a Latinské Americe, ale třeba i daleké Oceánii. Jindra tel.  773 688 307.


  

Ladislav Lazar (1958)

Původně vychovatel a učitel (skvělý základ pro průvodce), nejzkušenější z nejzkušenějších. Od roku 1996 se živí jen průvodcováním. Doma žije v průměru 2,5 měsíce v roce. Ostatní čas je v práci na cestách po Evropě, Africe, Asii, Novém Zélandu, Jižní Americe… Získat jej pro Rajbas nebylo snadné, ale vyplácí se. 


 

Taťána Zavřelová (1965)

Bývalá učitelka angličtiny. Již před lety pověsila svou profesi na hřebík a začala se na plný úvazek věnovat průvodcování, jelikož cestovatelská vášeň byla silnější. „Ráda jezdím na kole, chodím po horách, ale provedu vás i po městech a městečkách či zapadlých koutech velkých i malých ostrovů… a taky se se mnou můžete podívat na běžkách do tajuplného Laponska. A oblíbené destinace? To je těžké, všude je krásně… takže asi tam, kde jsou dobří lidé – Nepál, Thajsko, Finské i Švédské Laponsko, Sardinie, Korsika…“ Instruktorka a cvičitelka jógy, kterou praktikuje 10 let. Zaměřuje se hlavně na hot jógu, hatha jógu, jin jógu, jemnou praxi s meditací a harmonizaci čaker. 


 

 Jan Chrz (1964)

Původem z podkrkonoší.Vychován běžkařskými a turistickými fanatiky. Po vysoké škole 4 roky pracoval a žil  na Zbojnické chatě jako nosič. Definitivně propadl horám (vystoupil na většinu sovětských sedmitisícovek), věnoval se skialpinismu a paraglidingu. Z Tater odešel do toskánské Sieny a 6 let pracoval při restaurování historických objektů. Poté se stal restaurátorem starožitného nábytku a touto profesí se živí v Žilině dodnes. Své zkušenosti zúročuje na cyklistických, běžkařských a vysokohorských zájezdech.


 

Vařeka Karel (1965)

Východočech s úchylkou pro adrenalin. Aktivní paraglidista, horolezec, cyklista a běžkař. Miluje sever a hory, proto se také zaměřuje na to co má nejvíce rád. Průvodcuje výpravy v Laponsku na běžkách, cyklozájezdy v Dolomitech a trekové přechody Kavkazu a Than-šanu. 

 

 

Petr Červenka (1971)

Řízení podnikových financí pustil k vodě a vydal se za svým cestovatelským snem, objevování a poznávání nových krajin. Motorkář, lyžař, běžkař, turista, kapitán plachetnice a parťák na cesty i do nepohody nemá rád masou turistiku. Nejraději má "toulání jak chceš" a objevuje krásnou horskou přírodu. Jeho nejoblíbenější kniha je mapa.


 

 

Honza Smejkal

Můj zájem poznávat, jak se žije a jak to vypadá „za humny“,  mě provází celý život. Soukromě jsem z těch vzdálenějších destinací navštívil Čínu (2004), Kubu (2008). Zvrat ale nastal po seznámení se s Honzou Odehnalem (CK Rajbas) v roce 2008, kdy mě oslovil jako autodopravce s požadavkem na přepravu motocyklů do Iránu. Po této dobrodružné a adrenalinové akci se naše spolupráce postupně rozšířila o Island, Maroko, Gruzii, Tunisko, které pro tuto CK zajišťuji již „na plný úvazek“ jako průvodce i dopravce expedičním speciálem Toyota Landcruiser a nyní nově Ivecem 4x4.
Nejsilnější vztah ze všech těchto zemí jsem si vytvořil k Islandu, který mě každý rok znovu a znovu dokáže ohromit přírodními scenériemi i proměnami, které se zde odehrávají v nekonečném sledu.
Svoje krásy Island nevydává zadarmo. Opuštěné, surové a obtížně přístupné vnitrozemí v kombinaci s proměnlivým a často drsným počasím nesvědčí změkčelým náturám. O to silnější emoce člověk zažije, když příroda ukáže svoji vlídnější tvář. Snad právě tímto se Island dostává lidem pod kůži a nutí cestovatele se na ostrov vracet. U leckterých se z toho časem vyvine i závislost. Myslím, že mezi ně začínám patřit i já. 


 

Ivana Valečková (1960)

Zpracovává Vaše přihlášky a komunikuje s Vámi telefonem. Nejmilejší místa – jakákoliv vápencová pohoří – Pálava, Julské Alpy, Durmitor. Nově si vychutnává náhorní plošiny a nedohledné roviny. Ze vzdálených míst navštívila Peru, Nepál, Indii, Maroko. Baví ji cestování, poznávání lidí, míst a spojitostí s nimi a časem, jakákoliv kreativní/sebepoznávací aktivita. 


 

Lenka Hrabalová (1988)

Absolventka arabistiky a íránistiky, milovnice historie a hor se zvláštní zálibou v odlehlých místech. Její oblíbená místa se nacházejí v Západní Africe a Střední Asii. Posledních několik let žila v Maroku, Jordánsku, Íránu a ve Francii, které zná jako své boty. 


 

Radka Tkáčiková (1969)

Průvodcování je její hlavní profesí od roku 1999 se zaměřením na Himaláje. Nejčastější průvodcovské destinace je hlavně Asie – Nepál, Tibet, Indie, Srí Lanka, Barma, Laos. Další navštívené země jsou Irán, Pakistán, Thajsko, Kambodža, Peru, Bolívie, Mexiko, Ghana, Maroko, Egypt, Turecko a samozřejmě evropské země, kam jedí za svými zálibami – horolezectví, vysokohorská turistika, lyžování, cyklistika, fotografování, buddhismus. 


 

Martin Gagman Civín

Vystudovaný ekonom, pro něhož mají největší cenu cestovatelské zážitky. V roce 2003 jel sám stopem do Indie, kde si koupil Royal Enfielda, projel na něm Indii a následně na něm sám přijel domů přes Pákistán, Írán, Turecko,…. Když zrovna neprůvodcuje pro Rajbas motorkářský zájezd, žije a pracuje na tichomořském souostroví Vanuatu. 


CK Rajbas – Outdoor Travel je zapsána v obchodním rejstříku firem.

CK Rajbas – Outdoor Travel je v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře u Evropské cestovní pojišťovny.

Přestože ke sporům mezi naší cestovní kanceláří a zákazníky nedochází, jsme povinni Vás informovat, že jejich případným mimosoudním řešením je pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).