Dobrý den,

rád bych jménem všech účastníků poděkoval za super výlet do Bhútánu, všichni jsme byli maximálně spokojeni, itinerář, hotely, servis průvodců, vše bylo prostě super, bude-li příležitost, rádi s vámi zase někam pojedeme.

Pokud byste již dnes měl tip nebo dva na něco výjimečného, co není v běžné nabídce a co byste byl schopen pro nás zorganizovat, dejte prosím vědět.

Příjemný den, Mirek J.

 

Pane Odehnale, (Honzo)

Mnohe diky za perfektni organizaci vyletu do Bhutanu. Doporucil bych vasi firmu kazdemu. 

Moc dekuje, Karel R.

Dobrý den, stále vstřebávám zážitky z úžasné cesty Nepálem,  Především úžasný byl Láďa Lazar, který by zasloužil odměnu jako hrom a těžko si představit někoho jiného na jeho místě!!! Doufám, že do budoucna budu mít možnost znovu využít vašich služeb a vyrazit někam do světa!!! Když dovolíte, trochu bych pozměnil seznam věcí které jsme měli mít (většina nevybalena zvlášť teplé oblečení do 5tisicovych horských sedel) přičemž jsme se shodli, že byl asi všeobecný pro celou Indii a Nepál a ne jen pro naši cestu. Až tedy na trička "Vezměte si dvě třetí dostanete od CK Rajbas" (žádné nikdo nedostal😂) . Možná do budoucna informovat další aby si opravdu kontrolovali stav přijatých motocyklů majitel chce pak  zaplatit i co již bylo poškozené a opravené izolepou. Nemluvě o závadě z výroby kdy vám praskne rám za jízdy (opravu jsem hradil ze svého prý to byla má vina). Naštěstí jsem jel po rovině asi 10km/h a nic se nestalo . Ještě jednou děkuji za zprostředkování úžasného zážitku!!! 

                    S pozdravem Vojtěch 

Ahoj,
indický Himaláj roku 2019 mě nezklamal a splnil mé očekávání.
Rád bych poděkoval Tomášovi Ruskovi a Ivaně. Tomáš mě rozhodně nezklamal, práce s lidmi  v někdy vypjatějších situacích a s kterými se setkám poprvé není jednoduchá . Někdy je to dobrá sociologická studie, pokud se člověk stýká jen se stejně uvažujícími kamarády, často se pak diví, jak dopadají volby. Tomáš dokáže dobře reagovat na nově vzniklé situace a rozumně je řešit. Parta se sešla také dobrá, tj.riziko, pokud se jede s neznámými lidmi. Do extrémnějších podmínek jsem to nikdy neudělal. Na tento zájezd na kole je třeba logistické zázemí a vy to, na základě mých zkušeností, máte rozumně  vymyšlené. Některé věci by se vylepšit asi daly, ale jak říká Vláďa - poměr užitná hodnota versus cena je každopádně  OK.

Franta