Zpátky doma. A pár zkušeností z výletu. 1. Cestovat se dá. Je to trošku složitější, ale furt jednodušší než v devadesátkách, o době “kdy bylo líp” ani nemluvě. Já 99% svých cest jezdím sám. Výjimkou byl Nepál a tahle cesta, oboje s CK Rajbas Outdoor Travel . A dam si s nimi klidně něco do třetice 👍 2. Na Kostariku, kdyby to nebyla jedna z mála zemí, kam my “best in covid” smíme, by mě jet nenapadlo. A byla by to velká škoda. Krásná země se spoustou míst k poznávání a zábavy. 3. Endurko s malým objemem může dát nejen hromadu radosti, ale dokáže i mraky věci naučit. Další důkaz, ze je jedno kde a na čem, hlavní je jezdit. 4. Když lidé mají problém s virem a ne s vlastní vládou, tak je to dodržování pravidel, tak nějak jednodušší. Všechno otevřené s naprosto přirozeným dodržováním zásadních pravidel. Nikoho ani nenapadne si neumýt ruce a nemít roušku protože “není vofce”. 5. Na dovolené s partou “brňáků” co jsou pro každou srandu si znovu ověříte, ze to jak se lidi nesnaseji, podle toho kde bydlí nebo na čem jezdí, platí jen na internetu a ne v reálném světě 6. Jestli máte možnost kamkoliv vypadnou, udělejte to. To dobití baterek a jiný úhel pohledu je k nezaplacení ...

Jarda Vavřina - šéf dovozu Harley Davidson https://www.facebook.com/jaroslav.vavrina

Dobrý den,

rád bych jménem všech účastníků poděkoval za super výlet do Bhútánu, všichni jsme byli maximálně spokojeni, itinerář, hotely, servis průvodců, vše bylo prostě super, bude-li příležitost, rádi s vámi zase někam pojedeme.

Pokud byste již dnes měl tip nebo dva na něco výjimečného, co není v běžné nabídce a co byste byl schopen pro nás zorganizovat, dejte prosím vědět.

Příjemný den, Mirek J.

 

Pane Odehnale, (Honzo)

Mnohe diky za perfektni organizaci vyletu do Bhutanu. Doporucil bych vasi firmu kazdemu. 

Moc dekuje, Karel R.

Dobrý den, stále vstřebávám zážitky z úžasné cesty Nepálem,  Především úžasný byl Láďa Lazar, který by zasloužil odměnu jako hrom a těžko si představit někoho jiného na jeho místě!!! Doufám, že do budoucna budu mít možnost znovu využít vašich služeb a vyrazit někam do světa!!! Když dovolíte, trochu bych pozměnil seznam věcí které jsme měli mít (většina nevybalena zvlášť teplé oblečení do 5tisicovych horských sedel) přičemž jsme se shodli, že byl asi všeobecný pro celou Indii a Nepál a ne jen pro naši cestu. Až tedy na trička "Vezměte si dvě třetí dostanete od CK Rajbas" (žádné nikdo nedostal😂) . Možná do budoucna informovat další aby si opravdu kontrolovali stav přijatých motocyklů majitel chce pak  zaplatit i co již bylo poškozené a opravené izolepou. Nemluvě o závadě z výroby kdy vám praskne rám za jízdy (opravu jsem hradil ze svého prý to byla má vina). Naštěstí jsem jel po rovině asi 10km/h a nic se nestalo . Ještě jednou děkuji za zprostředkování úžasného zážitku!!! 

                    S pozdravem Vojtěch